Ήττα και αποκλεισμός!

Την ήττα με 3-1 δέχθηκε σήμερα(12/6) η ομάδα των Παλαιμάχων μας από την Ανόρθωση και δυστυχώς αποκλείστηκε από τη συνέχεια του Παγκυπρίου Κυπέλλου Βετεράνων.

Η ομάδα μας βρέθηκε στο ημίχρονο πίσω στο σκορ με 1-0 και στην επανάληψη μπήκε δυνατά για να ισοφαρίσει κάτι που όμως δεν έγινε αφού χάσαμε το πέναλτι που κέρδισε ο Ζε Βιτόρ σε ανατροπή του. Στη συνέχεια η ομάδα μας δέχθηκε δεύτερο γκολ για να ισοφαρίσει αμέσως με καταπληκτικό γκολ από το κέντρο σχεδόν του γηπέδου με τον Ζε Βιτόρ να πλασάρει τον εκτός θέσης αντίπαλο τερματοφύλακα.

Παρά τις πολλές ευκαιρίες στη συνέχεια δεν καταφέραμε να πετύχουμε το γκολ της ισοφάρισης και στα τελευταία λεπτά δεχθήκαμε και τρίτο γκολ που έμελλε να διαμορφώσει το τελικό 1-3!