Προτάθηκε ο Μπεσάτ!
By
Posted on
![](https://apollon365.news/wp-content/uploads/2019/05/b_besat_doxa.jpg)
Πραγματοποιήθηκε πριν λίγο η κλήρωση του Πρωταθλήματος για την νέα σεζόν 2024-25. Η ομάδα...
Ο Απόλλωνας παρουσιάζει τον νέο προπονητή της ομάδας, τον Αντριάν Γκούλα, στην αίθουσα συνεντεύξεων...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την καταρχήν συμφωνία με τον ποδοσφαιριστή Ντιέγκο...
Η πρώτη συγκέντρωση της ομάδας μας για τη νέα αγωνιστική περίοδο πραγματοποιήθηκε το απόγευμα...
Cookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Σύμφωνα με πληροφορίες που μετέδωσε σήμερα Τρίτη(14/5) η αθλητική ραδιοφωνική εκπομπή «Μεγάλη Κερκίδα» στο Κανάλι 6, έχει προταθεί εδώ και μερικές μέρες στην ομάδα μας, ποδοσφαιριστής Βίνσεντ Μπεσάτ που ήταν στην Ανόρθωση αυτή τη σεζόν,
Έχει γίνει γνωστό ότι ο παίκτης δεν θα είναι στην Ανόρθωση τη νέα σεζόν, έτσι ο ποδοσφαιριστής μαζί με τον μάνατζερ του ψάχνουν τον επόμενο σταθμό της καριέρας του.
Ο ποδοσφαιριστής έχει προταθεί και στην ομάδα μας και αξιολογείται η περίπτωση του από την επιτροπή προγραμματισμού. Ο Μπεσάτ αγωνίζεται ως αριστερό μπακ και είναι 33 χρονών.
Recommended for you