Με την ομάδα Νέων στον τελικό Κυπέλλου!
By
Posted on
![](https://apollon365.news/wp-content/uploads/2019/05/αρχείο-λήψης-1.jpg)
Πραγματοποιήθηκε πριν λίγο η κλήρωση του Πρωταθλήματος για την νέα σεζόν 2024-25. Η ομάδα...
Ο Απόλλωνας παρουσιάζει τον νέο προπονητή της ομάδας, τον Αντριάν Γκούλα, στην αίθουσα συνεντεύξεων...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την καταρχήν συμφωνία με τον ποδοσφαιριστή Ντιέγκο...
Η πρώτη συγκέντρωση της ομάδας μας για τη νέα αγωνιστική περίοδο πραγματοποιήθηκε το απόγευμα...
Cookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Η ιστοσελίδα μας πάντα δίπλα στον Απόλλωνα μας, θα ακολουθήσει και αύριο Τετάρτη(15/5) την ομάδα των Νέων μας στο στάδιο «Αμμόχωστος» και στον τελικό Κύπέλλου κόντρα στον ΑΠΟΕΛ που θα ξεκινήσει στις 17:30.
Η ιστοσελίδα μας θα σας ενημερώνει συνεχώς με άρθρα, φωτογραφίες στο social media και ότι άλλο προκύψει για τον μεγάλο τελικό. Ευελπιστούμε στην κατάκτηση του Κυπέλλου!!!
Ευχαριστίες στον μεγάλο μας χορηγό BUILDIA CONSTRUCTION P. Chrysanthou
https://www.facebook.com/BuildiaConstructions/
Recommended for you