Ευχή να διευρυνθεί το σερί…
By
Posted on
![](https://apollon365.news/wp-content/uploads/2015/12/images_diplaros_george__niki_me_apoel_.jpg)
Πραγματοποιήθηκε πριν λίγο η κλήρωση του Πρωταθλήματος για την νέα σεζόν 2024-25. Η ομάδα...
Ο Απόλλωνας παρουσιάζει τον νέο προπονητή της ομάδας, τον Αντριάν Γκούλα, στην αίθουσα συνεντεύξεων...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την καταρχήν συμφωνία με τον ποδοσφαιριστή Ντιέγκο...
Η πρώτη συγκέντρωση της ομάδας μας για τη νέα αγωνιστική περίοδο πραγματοποιήθηκε το απόγευμα...
Cookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Έχουν ξεχάσει οι φίλοι του ΑΠΟΕΛ πότε πανηγύρισαν νίκη κόντρα στον ομάδα μας μέσα στο ΓΣΠ σε αγώνα Α’ φάσης αφού από τότε έχουν περάσει σχεδόν 4 χρόνια!
Συγκεκριμένα η τελευταία μας ήττα από το ΑΠΟΕΛ μέσα στο ΓΣΠ επιτεύχθηκε στις 21 Φεβρουαρίου, 2015 σε εκείνο των κεκλεισμένων των θυρών αγώνα που ενώ χάναμε την μια ευκαιρία πίσω από την άλλη γίναμε στο τέλος ιδανικοί αυτόχειρες χάνοντας στο 95’ με 1-0!
Έκτοτε έχουν περάσει 1378 μέρες χωρίς η ομάδα μας να γευτεί το πικρό ποτήρι της ήττας από το ΑΠΟΕΛ στατιστικό που ευχόμαστε και ευελπιστούμε ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ να διατηρήσουμε και στον μεταξύ μας αγώνα την ερχόμενη Δευτέρα.
Recommended for you