Την ταυτότητα του!
By
Posted on
![](https://apollon365.news/wp-content/uploads/2018/04/levi-2.jpg)
Πραγματοποιήθηκε πριν λίγο η κλήρωση του Πρωταθλήματος για την νέα σεζόν 2024-25. Η ομάδα...
Ο Απόλλωνας παρουσιάζει τον νέο προπονητή της ομάδας, τον Αντριάν Γκούλα, στην αίθουσα συνεντεύξεων...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την καταρχήν συμφωνία με τον ποδοσφαιριστή Ντιέγκο...
Η πρώτη συγκέντρωση της ομάδας μας για τη νέα αγωνιστική περίοδο πραγματοποιήθηκε το απόγευμα...
Cookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
O κ.Λέβι στις 14 Ιανουαρίου, 2018 στη δημοσιογραφική διάσκεψη μετά τον αγώνα πρωταθλήματος Απόλλωνας- Ανόρθωση απευθυνόμενος προς τον προπονητή μας Σωφρόνη Αυγουστή του είχε πει ότι θέλει πολλά ψωμιά ακόμη για να γίνει προπονητής!
Εμείς θα του πούμε ότι ο ίδιος θα πρέπει να το σκεφτεί να αλλάξει επάγγελμα και να γίνει φούρναρης αφού χρειάζεται πολλά πολλά ψωμιά ακόμη για να μπορέσει να ανταγωνιστεί τον Σωφρόνη που του έχει πάρει την ταυτότητα αποκλείοντας τον 2 φορές από το κύπελλο, (η περσινή 6άρα δεν ξεχνιέται), και κερδίζοντας τον 3 φορές σε διάστημα ενός μηνός!
Recommended for you