Όλοι στη «Δυτική»!
By
Posted on
![](https://apollon365.news/wp-content/uploads/2018/03/GMI_6340.jpg)
Πραγματοποιήθηκε πριν λίγο η κλήρωση του Πρωταθλήματος για την νέα σεζόν 2024-25. Η ομάδα...
Ο Απόλλωνας παρουσιάζει τον νέο προπονητή της ομάδας, τον Αντριάν Γκούλα, στην αίθουσα συνεντεύξεων...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την καταρχήν συμφωνία με τον ποδοσφαιριστή Ντιέγκο...
Η πρώτη συγκέντρωση της ομάδας μας για τη νέα αγωνιστική περίοδο πραγματοποιήθηκε το απόγευμα...
Cookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Ένα κρίσιμο αγώνα δίνει σήμερα(22/4) η ομάδα μας κόντρα στην Ανόρθωση και επιβάλλεται αν θέλουμε τη νίκη η «Δυτική» να είναι κατάμεστη. Δεν νοείται Απολλωνίστας που θέλει να πανηγυρίσει τον Μάη να μην βρίσκεται στις 19:00 στο Τσίρειο.
Όλοι λοιπόν εκεί για να σπρώξουμε τους ποδοσφαιριστές μας σε μια ακόμα νίκη που θα μας φέρει ακόμα πιο κοντά στον τίτλο. Και όσον αφορά τους άλλους… πρώτα νίκη εμείς και βλέπουμε!
Recommended for you