Κουμέρες στην ΑΡΕΝΑ!
By
Posted on
Πραγματοποιήθηκε πριν λίγο η κλήρωση του Πρωταθλήματος για την νέα σεζόν 2024-25. Η ομάδα...
Ο Απόλλωνας παρουσιάζει τον νέο προπονητή της ομάδας, τον Αντριάν Γκούλα, στην αίθουσα συνεντεύξεων...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την καταρχήν συμφωνία με τον ποδοσφαιριστή Ντιέγκο...
Η πρώτη συγκέντρωση της ομάδας μας για τη νέα αγωνιστική περίοδο πραγματοποιήθηκε το απόγευμα...
Cookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Σας έπιασαν τον «κω..ο» τα προηγούμενα χρόνια (βλέπε Βάντερ, Κρίστιανσεν, διαιτησίες) αλλά εσείς σαν πιστοί υπάκουοι του μασονικού ποδοσφαιρικού κατεστημένου που επικρατεί εδώ και χρόνια στο νησί μας παίξατε σήμερα κουμέρες στην ΑΡΕΝΑ!
Η δήθεν ομάδα με τις μοντέρνες ιδέες, η δήθεν fair ομάδα με το γήπεδο στολίδι που το ΑΠΟΕΛ ποτέ δεν κατάφερε να κερδίσει εκεί μέσα, υπέκυψε και αυτή στην παρέα της ενδοχώρας!
Η Τίγρης που έγινε αρνάκι τα έκανε πλακάκια με τα «παιδάκια», με αυτούς που τα προηγούμενα χρόνια ασέλγησαν και του έκλεψαν δύο τίτλους!
Απ’ την μια σας θέλουμε στον τελικό αλλά απ την άλλη μακάρι να σας αποκλείσουν οι φίλοι σας για να δείτε για άλλη μια φορά τον νόστο!!!
Recommended for you