Ίσως αύριο ανακοινωθούν οι τιμές!
By
Posted on
![](https://apollon365.news/wp-content/uploads/2017/05/MAR_7955.jpg)
Πραγματοποιήθηκε πριν λίγο η κλήρωση του Πρωταθλήματος για την νέα σεζόν 2024-25. Η ομάδα...
Ο Απόλλωνας παρουσιάζει τον νέο προπονητή της ομάδας, τον Αντριάν Γκούλα, στην αίθουσα συνεντεύξεων...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την καταρχήν συμφωνία με τον ποδοσφαιριστή Ντιέγκο...
Η πρώτη συγκέντρωση της ομάδας μας για τη νέα αγωνιστική περίοδο πραγματοποιήθηκε το απόγευμα...
Cookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Αύριο(8/5) και μετά τη σύσκεψη που θα πραγματοποιηθεί για τον τελικό της 24ης Μαΐου θα ξεκαθαρίσουν όλες οι λεπτομέρειες για τον τελικό εκεί όπου η ομάδα μας θα αναμετρηθεί με τον ΑΠΟΕΛ. Ως γνωστό στις 12 το μεσημέρι θα παρακαθίσουν σε σύσκεψη οι εμπλεκόμενοι για τις λεπτομέρειες του τελικού.
Στις τάξεις των φίλων της ομάδας μας κύριο θέμα είναι τα εισιτήρια, πόσα θα διατεθούν αλλά και το ποια θα είναι η τιμή τους. Ίσως αύριο ξεκαθαρίσει και το θέμα με την τιμή. Υπενθυμίζουμε ότι η ΚΟΠ μέχρι τώρα είχε καθορισμένη τιμή των εισιτηρίων του Κυπέλλου, στα 20 ευρώ και από κει και πέρα εναπόκειται στη διοίκηση της ομάδας μας η τιμή. Θυμίζουμε ότι θα έχουμε στη διάθεση μας το κάτω διάζωμα της Δυτική αλλά και τον ένα πέταλο του ΓΣΠ.
Recommended for you