Έκαναν το ΠΑΠ, ΘΥΡΑ 1!
By
Posted on
![](https://apollon365.news/wp-content/uploads/2017/05/SAKI0736.jpg)
Πραγματοποιήθηκε πριν λίγο η κλήρωση του Πρωταθλήματος για την νέα σεζόν 2024-25. Η ομάδα...
Ο Απόλλωνας παρουσιάζει τον νέο προπονητή της ομάδας, τον Αντριάν Γκούλα, στην αίθουσα συνεντεύξεων...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την καταρχήν συμφωνία με τον ποδοσφαιριστή Ντιέγκο...
Η πρώτη συγκέντρωση της ομάδας μας για τη νέα αγωνιστική περίοδο πραγματοποιήθηκε το απόγευμα...
Cookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Από τη στιγμή που μπήκαν στην κερκίδα του «Αντώνης Παπαδόπουλος» δεν σταμάτησαν λεπτό να φωνάζουν για την ομάδα μας και να σπρώχνουν τους ποδοσφαιριστές μας.
Παρά το σκορ του πρώτου αγώνα πήγαν στο γήπεδο, ευχαριστήθηκαν τη στιγμή της πρόκρισης, τραγούδησαν για τον Θρύλο μας και έχουν είκοσι μέρες μέχρι το μεγάλο τελικό να κάνουν τα δικά τους!
Respect για ακόμα μια φορά στους αιώνια πιστούς, οργανωμένους οπαδούς μας!
Recommended for you