Σύμφωνα με επίσημη ενημέρωση στην ιστοσελίδα της ΚΟΠ, ο Αντριάν Σαρδινέρο έχει εγγραφεί επίσημα στο ρόστερ της ομάδας μας αφού η κάρτα του ήδη βρισκόταν στην Κύπρο λόγω της προηγούμενης του ομάδας.
Ο ποδοσφαιριστής υπέγραψε όπως είναι ήδη γνωστό χθες (30/8) το νέο του συμβόλαιο με την ομάδα μας και πλέον επίσημα μπορεί να συμμετάσχει στις επίσημες της υποχρεώσεις.
Η ανακοίνωση:
*Ο Απόλλωνας έχει εγγράψει στο δυναμικό του τον Ισπανό Adrina Sardinero Corpa (13/10/1990).
![](https://apollon365.news/wp-content/uploads/2016/02/whtelogosml.png)