Ο μικρός «μάγος»!
By
Posted on
![](https://apollon365.news/wp-content/uploads/2016/08/bedoyia.jpg)
Πραγματοποιήθηκε πριν λίγο η κλήρωση του Πρωταθλήματος για την νέα σεζόν 2024-25. Η ομάδα...
Ο Απόλλωνας παρουσιάζει τον νέο προπονητή της ομάδας, τον Αντριάν Γκούλα, στην αίθουσα συνεντεύξεων...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την καταρχήν συμφωνία με τον ποδοσφαιριστή Ντιέγκο...
Η πρώτη συγκέντρωση της ομάδας μας για τη νέα αγωνιστική περίοδο πραγματοποιήθηκε το απόγευμα...
Cookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Μόνο το γκολ του έλειψε στον χθεσινό (20/8) αγώνα της πρεμιέρας για να είναι ο κορυφαίος. Ο Ισπανός με το καλημέρα στην ομάδας μας, έδειξε τα δείγματα της ποιοτικής μπάλας που ξέρει. Ήδη από τα πρώτα τέσσερα επίσημα παιχνίδια φάνηκε η ποδοσφαιρική του κλάση.
Ο Μπεντόγια και πάλι χθες ήταν καταπληκτικός, μοίρασε παιχνίδι, έδινε ρυθμό και βοηθούσε αφάνταστα στο χώρο της μεσοεπιθετικής γραμμής. Είχε δυο κλασσικές χαμένες ευκαιρίες, η πρώτη όταν το πλασέ του σταμάτησε στο δοκάρι πριν η ομάδα μας προηγηθεί και η δεύτερη όταν το πλασέ του απέκρουσε ασταθώς ο τερματοφύλακας. Είχε και μια «μαγική» πάσα που έβγαλε τον Γκίε τετ α τετ αλλά οι αμυντικοί απέκρουσαν πάνω στη γραμμή!
Recommended for you