Νικηφόρος πρεμιέρα με το ίδιο σκορ!
By
Posted on
![](https://apollon365.news/wp-content/uploads/2016/08/gie-pedro-da-silva.jpg)
Πραγματοποιήθηκε πριν λίγο η κλήρωση του Πρωταθλήματος για την νέα σεζόν 2024-25. Η ομάδα...
Ο Απόλλωνας παρουσιάζει τον νέο προπονητή της ομάδας, τον Αντριάν Γκούλα, στην αίθουσα συνεντεύξεων...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την καταρχήν συμφωνία με τον ποδοσφαιριστή Ντιέγκο...
Η πρώτη συγκέντρωση της ομάδας μας για τη νέα αγωνιστική περίοδο πραγματοποιήθηκε το απόγευμα...
Cookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Πριν από την χθεσινή (20/8) πρεμιέρα η ομάδας μας είχε να δώσει τον πρώτο αγώνα μιας ποδοσφαιρικής περιόδου από την σεζόν 2009/10. Τότε κέρδισε με 0-3 την ΕΝΠ χάρις στα γκολ των Σανγκόι, Αβραάμ και Μπαγκούρα.
Χθες κέρδισε με το ίδιο σκορ ενώ αξίζει να σημειωθεί ότι την τελευταία φορά που συναντήσαμε εκτός έδρας τους «ερυθρόλευκους» σε πρεμιέρα πρωταθλήματος ήταν την σεζόν 1990/91 κερδίζοντας τους με 1-3 μια σεζόν που ολοκληρώθηκε με τον απολυτό θρίαμβο την κατάκτηση του πρώτου μας τίτλου πρωταθλήματος.
Recommended for you