Αρχοντική εμφάνιση!
By
Posted on
![](https://apollon365.news/wp-content/uploads/2016/08/da-silva.jpg)
Πραγματοποιήθηκε πριν λίγο η κλήρωση του Πρωταθλήματος για την νέα σεζόν 2024-25. Η ομάδα...
Ο Απόλλωνας παρουσιάζει τον νέο προπονητή της ομάδας, τον Αντριάν Γκούλα, στην αίθουσα συνεντεύξεων...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την καταρχήν συμφωνία με τον ποδοσφαιριστή Ντιέγκο...
Η πρώτη συγκέντρωση της ομάδας μας για τη νέα αγωνιστική περίοδο πραγματοποιήθηκε το απόγευμα...
Cookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Ο Βραζιλιάνος άσσος της ομάδας μας στον χθεσινό(20/8) ήταν με μια λέξη άψογος. Διεύθυνε με μαεστρική ακρίβεια την ομάδα και βοήθησε ώστε η ομάδα μας να φτάσει εύκολα στη μεγάλη εκτός έδρας νίκη. Ο Άλεξ Ντα Σίλβα, έκανε μια εμφάνιση αρχοντική, απόρροια της μεγάλης του κλάσης.
Χωρίς να το πολυσκεφτεί με μαγική μπαλιά τρύπα, έβγαλε μόνο τον Γκίε που δεν λάθεψε, ενώ στο τέλος του αγώνα επισφράγισε τη πολύ καλή του εμφάνιση με ένα εξαιρετικό γκολ. Αδειάζοντας με μια ντρίμπλα το αμυντικό δίδυμο του αντιπάλου έστειλε τη μπάλα να «αναπαυθεί» στο πλεκτό!
Ο Βραζιλιάνος δείχνει ανανεωμένος, ξεπέρασε την αρνητική ψυχολογία του πρώτου ευρωπαϊκού αγώνα και μπροστάρης θα ηγηθεί της μεγάλης φετινής προσπάθειας!
Recommended for you