Η αρχή το ήμισυ του παντός!
By
Posted on
![](https://apollon365.news/wp-content/uploads/2016/08/SAKI8664.jpg)
Πραγματοποιήθηκε πριν λίγο η κλήρωση του Πρωταθλήματος για την νέα σεζόν 2024-25. Η ομάδα...
Ο Απόλλωνας παρουσιάζει τον νέο προπονητή της ομάδας, τον Αντριάν Γκούλα, στην αίθουσα συνεντεύξεων...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την καταρχήν συμφωνία με τον ποδοσφαιριστή Ντιέγκο...
Η πρώτη συγκέντρωση της ομάδας μας για τη νέα αγωνιστική περίοδο πραγματοποιήθηκε το απόγευμα...
Cookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Μια γνωστή φράση που θέλει να δείξει ότι η αρχή δείχνει πως θα κυλήσει το υπόλοιπό. Αυτό φρόντισε να δείξει σήμερα (20/8) στην πρεμιέρα του νέου πρωταθλήματος η ομάδας μας, που με μια επιβλητική εμφάνιση έκανε τον αντίπαλο να μοιάζει κατώτερος αγωνιστικά και δεν του έδωσε καν την ευκαιρία να σκεφτεί ότι μπορεί να αποκομίσει κάτι από τον σημερινό αγώνα.
Με σοβαρότητα, συγκέντρωση, αλληλοκάλυψη, καθαρό μυαλό μας έδωσε την εντύπωση ότι μπορεί για μεγάλα πράγματα φέτος, φτάνει και η συνέχεια να είναι ανάλογη. Οι πρώτοι τρεις βαθμοί μπήκαν στο σακούλι και αν συνεχίσει η ομάδα μας με αυτούς τους ρυθμούς σίγουρα θα μαζέψουμε πολλούς ακόμα, φτάνει αυτό να συνεχιστεί με τον ίδιο ζήλο και μεθοδικότητα.
Σήμερα ο Θρύλος μας το «φώναξε» και το έδειξε με κάθε επισημότητα ότι μπορεί. Μέσα από τα συγχαρητήρια των αντιπάλων και την αποδοχή του δίκαιου αποτελέσματος, φάνηκε η καλή αρχή αλλά και το ποδαρικό με το δεξί!
Όλοι πλέον ευελπιστούμε σε ανάλογη συνέχεια, κάτι που τουλάχιστον σήμερα, φάνηκε ξεκάθαρα ότι θα γίνει!
Recommended for you