Τα πρώτα 103 εισιτήρια του τελικού!
By
Posted on
![](https://apollon365.news/wp-content/uploads/2016/05/Capture-1.png)
Πραγματοποιήθηκε πριν λίγο η κλήρωση του Πρωταθλήματος για την νέα σεζόν 2024-25. Η ομάδα...
Ο Απόλλωνας παρουσιάζει τον νέο προπονητή της ομάδας, τον Αντριάν Γκούλα, στην αίθουσα συνεντεύξεων...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την καταρχήν συμφωνία με τον ποδοσφαιριστή Ντιέγκο...
Η πρώτη συγκέντρωση της ομάδας μας για τη νέα αγωνιστική περίοδο πραγματοποιήθηκε το απόγευμα...
Cookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Τα πρώτα 103 εισιτήρια του τελικού έχουν βρει κάτοχο μέσω της υπηρεσίας ONLINE TICKETS.
(http://apollon.interticket.com/…/season-ticket-reserve-cup-…)
Οι 103 φίλοι της ομάδας μας έκλεισαν ταυτόχρονα μόνιμη θέση στην δυτική και για την αγωνιστική περίοδο 2016-2017!
Ευχαριστίες στους 103 φίλους της ομάδας οι οποίοι στήριξαν διπλά την ομάδα μας στην δύσκολη αυτή περίοδο.
Είμαστε απόλυτα σίγουροι πως τις επόμενες ημέρες θα εξαντληθούν και τα 397 εισιτήρια μέσω της υπηρεσίας…φτάνοντας τα 500 εισιτήρια διαρκείας για την αγνωστική περίοδο 2016-2017, προτού καν ολοκληρωθεί η τρέχουσα αγωνιστική περίοδος.
ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ ΤΟΝ ΑΠΟΛΛΩΝΑ….
ΑΠΟΛΛΩΝ-ΘΡΥΛΟΣ-ΚΥΠΕΛΛΟ
Recommended for you