Ίσως Παρασκευή, αν όλα πάνε κατ΄ευχήν!
By
Posted on
![](https://apollon365.news/wp-content/uploads/2016/04/PHI_5720.jpg)
Πραγματοποιήθηκε πριν λίγο η κλήρωση του Πρωταθλήματος για την νέα σεζόν 2024-25. Η ομάδα...
Ο Απόλλωνας παρουσιάζει τον νέο προπονητή της ομάδας, τον Αντριάν Γκούλα, στην αίθουσα συνεντεύξεων...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την καταρχήν συμφωνία με τον ποδοσφαιριστή Ντιέγκο...
Η πρώτη συγκέντρωση της ομάδας μας για τη νέα αγωνιστική περίοδο πραγματοποιήθηκε το απόγευμα...
Cookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Αν όλα πάνε όπως τα θέλουμε στο παιχνίδι του ερχόμενου Σαββάτου (07/5) με τον ΑΠΟΕΛ και η ομάδα μας πάρει τους βαθμούς που χρειάζεται ή έστω τον βαθμό για να κατακτήσει και μαθηματικά το ευρωπαϊκό εισιτήριο, τότε το παιχνίδι της τελευταίας αγωνιστικής με την Ομόνοια ίσως αλλάξει μέρα και μεταφερθεί την Παρασκευή (13/5).
Και οι δύο ομάδες θα είναι αδιάφορες στον τελευταίο αγώνα και ίσως αποστείλουν κοινό αίτημα στην Ομοσπονδία για αλλαγή του αγώνα, αφού θα έχουν ακόμα μια μέρα για να προετοιμαστούν για τον μεγάλο τελικό. Η ομάδα μας λοιπόν, οφείλει να κάνει τα πάντα ώστε το Σάββατο να τελειώσει ουσιαστικά το θέμα Ευρώπης!