Τι έκαναν οι μικροί (Φωτορεπορτάζ)

Αναλυτικά:

U13: Δεν τα κατάφερε και πάλι η ομάδα μας και ηττήθηκε από την ΑΕΚ, εντός έδρας με 2-3. Αν και προηγηθήκαμε με τον Πατσαλίδη, δεν καταφέραμε να κρατήσουμε το προβάδισμα και βρεθήκαμε στις αρχές του 2ου ημιχρόνου να χάνουμε 1-3 από δικά μας λάθη. Μειώσαμε σε 2-3 με τον Χριστοδούλου αλλά δεν ήταν αρκετό. Πλέον η ομάδα μας υποχώρησε στην 6η θέση με 4 βαθμούς.

U15: Η ομάδα μας έχασε από την ΑΕΛ, εκτός έδρας 4-3. Παρόλο που ισοφαρίσαμε 1-1 στο 1ο ημίχρονο, η αρχή του 2ου ημιχρόνου ήταν καταστροφική αφού μέσα σε 15 λεπτά δεχθήκαμε τρία γκολ και τρέχαμε να σώσουμε κάτι από το παιχνίδι. Καταφέραμε να μειώσουμε σε 3-4 αλλά αυτό δεν ήταν αρκετό. Τα τέρματα για την ομάδα μας πέτυχαν οι Ζαμπάς, Σλέιμαν και Ταλιαδώρος. Η ομάδα μας υποχώρησε στην προτελευταία θέση με 3 βαθμούς.

U17: Έχουν ολοκληρωθεί οι υποχρεώσεις της ομάδας μας. Αγωνίστηκε σε φιλικό παιχνίδι με την ομάδα του Απόλλων Ladies.

U21: Έχουν ολοκληρωθεί οι υποχρεώσεις της ομάδας μας.