Που θα πάει αυτή η κατάσταση;
By
Posted on
![](https://apollon365.news/wp-content/uploads/2016/02/SAK_0313.jpg)
Πραγματοποιήθηκε πριν λίγο η κλήρωση του Πρωταθλήματος για την νέα σεζόν 2024-25. Η ομάδα...
Ο Απόλλωνας παρουσιάζει τον νέο προπονητή της ομάδας, τον Αντριάν Γκούλα, στην αίθουσα συνεντεύξεων...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την καταρχήν συμφωνία με τον ποδοσφαιριστή Ντιέγκο...
Η πρώτη συγκέντρωση της ομάδας μας για τη νέα αγωνιστική περίοδο πραγματοποιήθηκε το απόγευμα...
Cookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Και τώρα τι γίνεται; Αυτό αναρωτιόμαστε όλοι. Που θα πάει αυτή η κατάσταση; Τι θα γίνει από δω και μπρος; Πρέπει λοιπόν να αφήσουμε όλοι πίσω μας, τη χθεσινή (28/2) ξεφτίλα, κάτι δύσκολο όμως και να συνεχίσουμε. Βέβαια το μυαλό μας θα «καίει» μ΄αυτά που βιώνουμε φέτος από την ομάδα μας, αλλά επιβάλλεται να ανασκουμπωθούμε και να κοιτάξουμε τη συνέχεια.
Την Τετάρτη υπάρχει το παιχνίδι με τον ΑΠΟΕΛ, που οι τεχνική ηγεσία και οι ποδοσφαιριστές μας επιβάλλεται να σηκώσουν κεφάλι και να βγάλουν πάθος, ενώ είμαστε στους τέσσερις του Κυπέλλου κι αν δεν θέλουμε να χαθούν όλα πρέπει να συνεχίσουμε. Θα είναι τραγωδία να χαθεί η ευρωπαϊκή συμμετοχή και να πάει λάθος η φετινή ποδοσφαιρική σεζόν.
Αδέλφια, στις χαρές και στις λύπες μαζί με τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ μας και ο Θεός βοηθός!
Recommended for you