Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ ανακοινώνει την σύναψη επαγγελματικού συμβολαίου με δύο νεαρούς ποδοσφαιριστές οι οποίοι προέρχονται από την ομάδα Νέων Κ-19.
Ο Μάριος Αυγουστή (28/01/2004) υπέγραψε επαγγελματικό συμβόλαιο μέχρι το 2024 κι αγωνίζεται στη θέση του αμυντικού μέσου. Τη λήξασα αγωνιστική περίοδο του πρωταθλήματος Νέων Κ-19 συμπλήρωσε 24 συμμετοχές σημειώνοντας δύο γκολ.
![](https://www.apollon.com.cy/wp-content/uploads/2022/06/IMG_9799-1024x683.jpg)
Ο Όλιβερ Μάικλ Ρόμπινσον (08/04/2005) υπέγραψε επαγγελματικό συμβόλαιο μέχρι το 2024 κι αγωνίζεται σε όλη την αριστερή πλευρά. Τη λήξασα αγωνιστική περίοδο του πρωταθλήματος Νέων Κ-19 συμπλήρωσε 19 συμμετοχές σημειώνοντας πέντε γκολ.
![](https://www.apollon.com.cy/wp-content/uploads/2022/06/ROBINSON-1024x682.jpg)
Ο Απόλλωνας εύχεται ότι καλύτερο στην καριέρα των νεαρών ποδοσφαιριστών, και με σκληρή δουλειά να καθιερωθούν στην πρώτη ομάδα του Απόλλωνα.
Γραφείο Τύπου
Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ
![](https://apollon365.news/wp-content/uploads/2016/02/whtelogosml.png)