«Respect στον Απόλλωνα»
By
Posted on
![](https://apollon365.news/wp-content/uploads/2021/09/savvas-xabis.jpg)
Πραγματοποιήθηκε πριν λίγο η κλήρωση του Πρωταθλήματος για την νέα σεζόν 2024-25. Η ομάδα...
Ο Απόλλωνας παρουσιάζει τον νέο προπονητή της ομάδας, τον Αντριάν Γκούλα, στην αίθουσα συνεντεύξεων...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την καταρχήν συμφωνία με τον ποδοσφαιριστή Ντιέγκο...
Η πρώτη συγκέντρωση της ομάδας μας για τη νέα αγωνιστική περίοδο πραγματοποιήθηκε το απόγευμα...
Cookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Ο κ. Σάββα ανέβασε φωτογραφία με τον φροντιστή του Απόλλωνα, Χαμπή Ευριπίδου και τα πιο κάτω λόγια…
“Respect ✊ στην οικογένεια του Apollon Limassol Fc για την άψογη φιλοξενία στο μεταξύ μας φιλικό που έγινε χθες στο Apollon Columbia.
Θα ήθελα να ευχαριστήσω ιδιαίτερα τον Κ Χαμπη που είναι μια ιστορική προσωπικότητα για τον Απόλλωνα και τον καλό μου Φίλο Σωκρατη που ήταν δίπλα μας σε ότι χρειαστήκαμε.
Σας περιμένουνε στην Σωτήρα να ανταποδώσουμε την φιλοξενία”.
Recommended for you