Τα νέα κυανόλευκα σχολικά προϊόντα είναι εδώ!
By
Posted on
![](https://apollon365.news/wp-content/uploads/2021/08/back-to-school-2-773x380-1.jpg)
Πραγματοποιήθηκε πριν λίγο η κλήρωση του Πρωταθλήματος για την νέα σεζόν 2024-25. Η ομάδα...
Ο Απόλλωνας παρουσιάζει τον νέο προπονητή της ομάδας, τον Αντριάν Γκούλα, στην αίθουσα συνεντεύξεων...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την καταρχήν συμφωνία με τον ποδοσφαιριστή Ντιέγκο...
Η πρώτη συγκέντρωση της ομάδας μας για τη νέα αγωνιστική περίοδο πραγματοποιήθηκε το απόγευμα...
Cookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Το Apollon Official Store με αφορμή την έναρξη της νέας σχολικής περιόδου 2021/22 ενημερώνει τους μικρούς φίλους της ομάδας μας για τα νέα κυανόλευκα σχολικά προϊόντα τα οποία είναι ήδη έτοιμα προς διάθεση και για την #𝗕𝗮𝗰𝗸𝗧𝗼𝗦𝗰𝗵𝗼𝗼𝗹 προσφορά μέσω της οποίας θα μπορούν να τα εξασφαλίζουν με 25% έκπτωση.
Προϊόντα υψηλής ποιότητας τα οποία θα αποτελέσουν τη νέα σχολική μόδα τις αμέσως επόμενες βδομάδες στα σχολεία της πόλης και της επαρχίας Λεμεσού.
Βάλτε στην καθημερινότητα σας την αγαπημένη σας ομάδα, και θέστε τις βάσεις για ένα καλύτερο σχολικό μέλλον, με κυανόλευκα προϊόντα τα οποία κάνουν τη διαφορά.
Για περισσότερες πληροφορίες στο 25-351954
Γραφείο Τύπου
Απόλλων Ποδόσφαιρο
Recommended for you