Συνεργάστηκαν στον ΟΦΗ, τους βρίσκει τώρα στο Κολόσσι
By
Posted on
![](https://apollon365.news/wp-content/uploads/2020/11/pagos-ofi.jpg)
Πραγματοποιήθηκε πριν λίγο η κλήρωση του Πρωταθλήματος για την νέα σεζόν 2024-25. Η ομάδα...
Ο Απόλλωνας παρουσιάζει τον νέο προπονητή της ομάδας, τον Αντριάν Γκούλα, στην αίθουσα συνεντεύξεων...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την καταρχήν συμφωνία με τον ποδοσφαιριστή Ντιέγκο...
Η πρώτη συγκέντρωση της ομάδας μας για τη νέα αγωνιστική περίοδο πραγματοποιήθηκε το απόγευμα...
Cookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Είναι γνωστό ότι στην ομάδα μας εργάζονται τα τελευταία χρόνια δύο πολύ καλά παιδιά με καταγωγή από την Κρήτη και εξαιρετικοί στην δουλειά τους. Ο γιατρός Κυριάκος Κακαβελάκής και o φυσιοθεραπευτής, Νίκος Παπάς.
Και με τους δύο ο Γιάννης Πετράκης συνεργάστηκε στον ΟΦΗ, άρα θα συναντήσει δύο συντοπίτες στην ομάδα μας, με τους οποίους είχε άριστη σχέση και συνεργασία στην ομάδα της Κρήτης.
Όπως διακρίνεται στην φωτογραφία, αριστερά ο Πετράκης και στο τέρμα δεξιά ο Δρ. Κακαβελάκης και Παπάς.
Recommended for you