Ο Αθλητικός Δικαστής της ΚΟΠ Αριστοτέλης Βρυωνίδης, αφού μελέτησε τις παραπομπές που είχε ενώπιον του, επέβαλε τις ακόλουθες ποινές:
*Καταγγελία του Διαιτητή Γεώργιου Νικολάου κατά του Ιωάννη Γιαννιώτα Ποδοσφαιριστή του ΑΠΟΛΛΩΝΑ Λεμεσού που αποβλήθηκε γιατί έσπρωξε τον διαιτητή στον αγώνα Πρωταθλήματος CYTA Α’ Φάση περιόδου 2019-2020 ΠΑΦΟΣ F C – ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ Λεμεσού/12.02.2020 (14η Αγωνιστική).
Απόφαση: Αποκλεισμός από τρεις αγώνες και πρόστιμο.
![](https://apollon365.news/wp-content/uploads/2016/02/whtelogosml.png)