Ακόμα δύο πάνε για δανεισμό!
By
Posted on
Πραγματοποιήθηκε πριν λίγο η κλήρωση του Πρωταθλήματος για την νέα σεζόν 2024-25. Η ομάδα...
Ο Απόλλωνας παρουσιάζει τον νέο προπονητή της ομάδας, τον Αντριάν Γκούλα, στην αίθουσα συνεντεύξεων...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την καταρχήν συμφωνία με τον ποδοσφαιριστή Ντιέγκο...
Η πρώτη συγκέντρωση της ομάδας μας για τη νέα αγωνιστική περίοδο πραγματοποιήθηκε το απόγευμα...
Cookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
‘Άλλο δύο νεαροί ποδοσφαιριστές της ομάδας μας ετοιμάζονται για δανεισμό ή καλύτερα ο ένας ήδη εδώ και καιρό προπονείται και αγωνίζεται σε φιλικά παιχνίδια με τη νέα του ομάδα, ενώ ο άλλος λόγω τραυματισμού που υπήρχε στην ομάδα μας αναγκαστικά παρέμενε μέχρι να επιστρέψει.
Ο λόγος για τους Μιχάλη Παπαστυλιανού του νεαρού μας τερματοφύλακας που πάει δανεικός στον Άρη και ο Νικόλας Ματθαίου ο νεαρός που αποκτήθηκε από την ομάδα μας και δόθηκε κι αυτός με δανεισμό στον Άρη.
Ο Παπαστυλιανού λόγω τραυματισμού του Δημητρίου παρέμενε στην ομάδα μας, ως δεύτερος τερματοφύλακας στα τρία τελευταία επίσημα ευρωπαϊκά μας παιχνίδια, όμως τώρα που επέστρεψε ετοιμάζεται για να μετακομίσει στον Άρη.
Ο Ματθαίου από τη στιγμή της υπογραφής του στην ομάδα μας βρίσκεται με την ομάδα του Άρη όπου προπονείται και αγωνίζεται και στα φιλικά προετοιμασίας.
Η φωτογραφία είναι από το πρόσφατο φιλικό παιχνίδι του Άρη με την ομάδα του ΕΝΥ Διγενής Ύψωνα, όπου ο Ματθαίου διακρίνεται με τον αριθμό 14: Αναμένονται οι επίσημες ανακοινώσεις από την ομάδα μας.
Recommended for you