Το «δις εξαμαρτείν…»!
By
Posted on
![](https://apollon365.news/wp-content/uploads/2019/03/facundo-pereyra.jpg)
Πραγματοποιήθηκε πριν λίγο η κλήρωση του Πρωταθλήματος για την νέα σεζόν 2024-25. Η ομάδα...
Ο Απόλλωνας παρουσιάζει τον νέο προπονητή της ομάδας, τον Αντριάν Γκούλα, στην αίθουσα συνεντεύξεων...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την καταρχήν συμφωνία με τον ποδοσφαιριστή Ντιέγκο...
Η πρώτη συγκέντρωση της ομάδας μας για τη νέα αγωνιστική περίοδο πραγματοποιήθηκε το απόγευμα...
Cookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Στο 12΄του χθεσινής(30/3) ήττας από την ΑΕΚ, ο Φακούντο Περέιρα αποχώρησε τραυματίας και τη θέση του πήρε ο Σκέμπρι. Ο Αργεντίνος ήταν τραυματίας και αμφίβολος για τον αγώνα όμως τελικά μπήκε στο βασικό σχήμα του χθεσινού αγώνα με αποτέλεσμα να μην τα καταφέρει και να αντικατασταθεί κάτι που έδειξε ότι ήταν τελικά ανέτοιμος.
Το ίδιο έργο το είδαμε και τον περασμένο Οκτώβριο, όταν ο ανέτοιμος εκ του αποτελέσματος Γιούστε μπήκε στην εντεκάδα κόντρα στη Μαρσέιγ και το αποτέλεσμα γνωστό δυστυχώς, κάτι παραπάνω από ένα τρίμηνο εκτός και η ομάδα μας στερήθηκε ένα βασικό «γρανάζι» της άμυνας μας και όχι μόνο.
Το θέμα είναι ποιος πρέπει να λογοδοτήσει, το ιατρικό επιτελείο πως έδωσε το οκ και αν δεν ήταν έτοιμος γιατί τον έβαλε ο Σωφρόνης σε τέτοια ταλαιπωρία; Αν ο ίδιος δήλωσε ότι μπορεί τότε καιρός είναι να μπει μια πειθαρχία! Εν κατακλείδι και σύμφωνα με πληροφορίες θα παραμείνει εκτός για είκοσι μέρες και όπως πάνε φέτος τα πράγματα καλό καλοκαίρι, κάτι που απευχόμαστε!!!
Recommended for you