«Έβλεπε» γαλαζοκίτρινα και αφηνίαζε!
By
Posted on
![](https://apollon365.news/wp-content/uploads/2014/08/images_marias_fotos_milenko_800.jpg)
Πραγματοποιήθηκε πριν λίγο η κλήρωση του Πρωταθλήματος για την νέα σεζόν 2024-25. Η ομάδα...
Ο Απόλλωνας παρουσιάζει τον νέο προπονητή της ομάδας, τον Αντριάν Γκούλα, στην αίθουσα συνεντεύξεων...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την καταρχήν συμφωνία με τον ποδοσφαιριστή Ντιέγκο...
Η πρώτη συγκέντρωση της ομάδας μας για τη νέα αγωνιστική περίοδο πραγματοποιήθηκε το απόγευμα...
Cookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Ιδιαίτερη αδυναμία στο ΑΠΟΕΛ είχε ο «μάγος» Μιλένκο Σπόλιαριτς και αυτό αποδεικνύεται μέσα από τα στατιστικά!
Ο Μιλένκο είχε την καλύτερη παράδοση απέναντι στο ΑΠΟΕΛ σε εντός έδρας αγώνες αφού από την περίοδο 1992/93 μέχρι το 2002/03 που αγωνιζόταν με τα χρώματα της ομάδας μας, σκόραρε συνολικά 7 γκολ στο θεσμό του πρωταθλήματος, επίτευγμα μοναδικό!
Αξίζει να σημειωθεί ότι ο Πανίκος Κρυστάλλης με 4 γκολ είναι ο γηγενής ποδοσφαιριστής με τα περισσότερα γκολ κόντρα στο ΑΠΟΕΛ σε εντός έδρας αγώνες και ακολουθούν οι Κωστάκης Βασιλειάδης, Δημητράκης Αντωνίου (Πίου-Πίου) και ο Γιαννάκης Γιαγκουδάκης με 3 γκολ.
Recommended for you