Οι τυχεροί που πάνε Κολόσσι!
By
Posted on
![](https://apollon365.news/wp-content/uploads/2018/12/48366351_1608991455868331_2858165869219938304_n.jpg)
Πραγματοποιήθηκε πριν λίγο η κλήρωση του Πρωταθλήματος για την νέα σεζόν 2024-25. Η ομάδα...
Ο Απόλλωνας παρουσιάζει τον νέο προπονητή της ομάδας, τον Αντριάν Γκούλα, στην αίθουσα συνεντεύξεων...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την καταρχήν συμφωνία με τον ποδοσφαιριστή Ντιέγκο...
Η πρώτη συγκέντρωση της ομάδας μας για τη νέα αγωνιστική περίοδο πραγματοποιήθηκε το απόγευμα...
Cookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Τεράστια επιτυχία γνώρισε το καθιερωμένο χριστουγεννιάτικο πάρτι του Apollon Junior Club το οποίο πραγματοποιήθηκε το πρωί του Σαββάτου (15/12) στον παιχνιδότοπο του Masterland the Children’s City of Craftsmen.
Μικροί και μεγάλοι φίλοι του Απόλλωνα Λεμεσού είχαν την ευκαιρία να συνομιλήσουν, να φωτογραφηθούν και να εξασφαλίσουν αυτόγραφα από τους αγαπημένους τους ποδοσφαιριστές.
Όλοι οι παρευρισκόμενοι συμμετείχαν σε κλήρωση την οποία πραγματοποίησε ο ποδοσφαιριστής της ομάδας μας Ντανίλο Σπόλιαριτς, όπου οι τυχεροί θα επισκεφτούν το προπονητικό κέντρο “Apollon Columbia” στο Κολόσσι.
Οι πέντε τυχεροί αριθμοί είναι:
0012
0120
0194
0327
0334
Παρακαλούνται οι 5 κάτοχοι των πιο πάνω λαχνών όπως επικοινωνήσουν τη Δευτέρα 17/12 με τα γραφεία της εταιρείας, στο 25-746805.
Recommended for you