Από τον καιρό Ζούμπαρεφ πριν 17 ολόκληρα χρόνια!
By
Posted on
![](https://apollon365.news/wp-content/uploads/2018/12/magliii.jpg)
Πραγματοποιήθηκε πριν λίγο η κλήρωση του Πρωταθλήματος για την νέα σεζόν 2024-25. Η ομάδα...
Ο Απόλλωνας παρουσιάζει τον νέο προπονητή της ομάδας, τον Αντριάν Γκούλα, στην αίθουσα συνεντεύξεων...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την καταρχήν συμφωνία με τον ποδοσφαιριστή Ντιέγκο...
Η πρώτη συγκέντρωση της ομάδας μας για τη νέα αγωνιστική περίοδο πραγματοποιήθηκε το απόγευμα...
Cookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Έγραψε ιστορία αφού είναι ο πρώτος ποδοσφαιριστής του Απόλλωνα που σημειώνει 2 γκολ σε εκτός έδρας αναμέτρηση ευρωπαϊκού ομίλου!
Ο λόγος για τον Κροάτη ποδοσφαιριστή της ομάδας μας Άντον Μαγκλίτσα ο οποίος έφτασε τα 3 συνολικά ευρωπαϊκά γκολ με τη φανέλα του Απόλλωνα όλα σε εκτός έδρας αναμετρήσεις!
Έχουν περάσει 17 ολόκληρα χρόνια από την τελευταία φορά που κάποιος ποδοσφαιριστής του Απόλλωνα, όχι μόνο σε αγώνα ευρωπαϊκού ομίλου, έχει σκοράρει 2 γκολ σε εκτός έδρας ευρωπαϊκή αναμέτρηση και συγκεκριμένα από τις 9 Αυγούστου 2001 όταν ο συγχωρεμένος Βίκτωρ Ζουμπάρεφ σκόραρε δις κόντρα στα Τίρανα Αλβανίας!
Μετά από 17 χρόνια λοιπόν ο Κροάτης μιμείται τον Καζακστανό!
Recommended for you