«Θα πάμε στο ΓΣΠ για τη νίκη»!
By
Posted on
![](https://apollon365.news/wp-content/uploads/2018/12/vale.jpg)
Πραγματοποιήθηκε πριν λίγο η κλήρωση του Πρωταθλήματος για την νέα σεζόν 2024-25. Η ομάδα...
Ο Απόλλωνας παρουσιάζει τον νέο προπονητή της ομάδας, τον Αντριάν Γκούλα, στην αίθουσα συνεντεύξεων...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την καταρχήν συμφωνία με τον ποδοσφαιριστή Ντιέγκο...
Η πρώτη συγκέντρωση της ομάδας μας για τη νέα αγωνιστική περίοδο πραγματοποιήθηκε το απόγευμα...
Cookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Ο τερματοφύλακας της ομάδας μας, Μπρούνο Βάλε μίλησε μετά την μεγάλη νίκη κόντρα στη Λάτσιο την περασμένη Πέμπτη(29/11).
Αναλυτικά:
«Κάναμε εξαιρετικό παιχνίδι, στα 90 λεπτά αξίζαμε τους τρεις βαθμούς, ήταν το τελευταίο παιχνίδι στην Ευρώπη εδώ στο ΓΣΠ και θέλαμε να τελειώσει με διαφορετική εικόνα από την τελευταία φορά».
Αν αυτή η νίκη μεγαλώνει τον Απόλλωνα: «Ναι πιστεύω πως η ομάδα είναι καλή και μας αρέσει να παίζουμε στο θεσμό με αυτές τις ομάδες, το απολαμβάνουμε. Προσπαθούμε να βελτιωνόμαστε μέσα από αυτά τα παιχνίδια, να γινόμαστε καλύτεροι και να παίρνουμε εμπειρίες για τα παιχνίδια του πρωταθλήματος. Στόχος είναι να είμαστε καλύτεροι στο μέλλον».
Για το ντέρμπι απέναντι στον ΑΠΟΕΛ: «Είναι μεγάλο παιχνίδι, το οποίο δεν αποφασίζει τίποτα όμως. Είναι απλά τρεις βαθμοί. Όπως πάντα ερχόμαστε εδώ και παίζουμε για τη νίκη».
Recommended for you