Οι τελευταίες προσθήκες κατέγραψαν αρνητικό πρόσημο!
By
Posted on
![](https://apollon365.news/wp-content/uploads/2018/05/pitian-martinez-alan.png)
Πραγματοποιήθηκε πριν λίγο η κλήρωση του Πρωταθλήματος για την νέα σεζόν 2024-25. Η ομάδα...
Ο Απόλλωνας παρουσιάζει τον νέο προπονητή της ομάδας, τον Αντριάν Γκούλα, στην αίθουσα συνεντεύξεων...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την καταρχήν συμφωνία με τον ποδοσφαιριστή Ντιέγκο...
Η πρώτη συγκέντρωση της ομάδας μας για τη νέα αγωνιστική περίοδο πραγματοποιήθηκε το απόγευμα...
Cookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Η αναμονή για τις τελευταίες μεταγραφικές πινελιές από την ομάδα μας ήταν έντονη. Ήταν η τελευταία μέρα της περσινής Καλοκαιρινής μεταγραφικής περιόδου και όλος ο «κυανόλευκος» μας κόσμος ήταν σε αναμονή. Σκάνε λοιπόν οι επίσημες ανακοινώσεις με την πρώτη να φέρνει ευφορία στην ομάδα μας καθώς ο Μαρτίνεζ ήταν γνωστός από το πέρασμα από το πρωτάθλημα μας, η δεύτερη έφερε απορία που στη συνέχεια έφερε την ελπίδα ότι ο Βραζιλιάνος Άλαν δανεικός από τη Λίβερπουλ θα βοηθήσει, ενώ η τρίτη ο Ρουμάνος Πιτιάν θα «έκλεινε» τα κενά της αμυντικής μας γραμμής και θα έδινε επιλογές στον προπονητή μας.
Το αποτέλεσμα … παταγώδης αποτυχία αφού αν εξαιρέσουμε κάποια παιχνίδια του Πιτιάν, κάποια λεπτά συμμετοχής του Άλαν και τη μηδαμινή προσφορά του Μαρτίνεζ, οι τελευταίες μεταγραφικές «πινελιές» δεν μας βγήκαν! Ας ελπίσουμε ότι η φετινή τριακοστή Αυγούστου θα είναι καλύτερη, αν υπάρξουν τη μέρα αυτή μεταγραφές!
Recommended for you