H παρουσία του στα εναπομείναντα παιγνίδια να αποδειχτεί καθοριστική!
By
Posted on
![](https://apollon365.news/wp-content/uploads/2018/04/martinezz.jpg)
Πραγματοποιήθηκε πριν λίγο η κλήρωση του Πρωταθλήματος για την νέα σεζόν 2024-25. Η ομάδα...
Ο Απόλλωνας παρουσιάζει τον νέο προπονητή της ομάδας, τον Αντριάν Γκούλα, στην αίθουσα συνεντεύξεων...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την καταρχήν συμφωνία με τον ποδοσφαιριστή Ντιέγκο...
Η πρώτη συγκέντρωση της ομάδας μας για τη νέα αγωνιστική περίοδο πραγματοποιήθηκε το απόγευμα...
Cookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Κάθε άλλο παρά τυχαίος ποδοσφαιριστής είναι, ξέρει πολλά καντάρια μπάλα και η αξία του είναι αδιαμφισβήτητη.
Για τον Νίκο Μαρτίνεζ αναφερόμαστε ο οποίος μέχρι στιγμής δεν έχει δώσει τις βοήθειες που όλοι ανέμεναν τη φετινή χρονιά για την ομάδα μας παρά το γεγονός ότι είχε έρθει ως ένα από τα μεγάλα ονόματα.
Πιστεύοντας απόλυτα στις δυνατότητες του ο Σωφρόνης τον ξεκίνησε ως βασικό στο χθεσινό (18/4) ημιτελικό και παρά την έλλειψη ρυθμού που φυσιολογικά είχε,σε κάποια διαστήματα έδειξε το μεγάλο του ταλέντο με highlight να είναι η έξοχη προσπάθεια και η ασίστ του στο δεύτερο γκολ του Σκέμπρι.
Ανάλογα με την ποιότητα κάθε ποδοσφαιριστή καθορίζονται και οι απαιτήσεις των οπαδών. Έχουν απομείνει 6 μόνο αγώνες σε πρωτάθλημα και κύπελλο και αναμένουμε να δούμε τον Νίκο Μαρτίνεζ να ξεδιπλώνει τις ποδοσφαιρικές αρετές του και να αρχίσει να δηλώνει παρών τώρα που η μπάλα καίει δίνοντας έστω και τώρα την απαραίτητη ώθηση στην ομάδα μας για να υλοποιήσει τους στόχους της σε αυτό το κρίσιμο κομβικό σημείο.
Recommended for you