Μεγάλα pre game πάρτι!(Φώτο)
By
Posted on
![](https://apollon365.news/wp-content/uploads/2018/03/ditika-proastia.jpg)
Πραγματοποιήθηκε πριν λίγο η κλήρωση του Πρωταθλήματος για την νέα σεζόν 2024-25. Η ομάδα...
Ο Απόλλωνας παρουσιάζει τον νέο προπονητή της ομάδας, τον Αντριάν Γκούλα, στην αίθουσα συνεντεύξεων...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την καταρχήν συμφωνία με τον ποδοσφαιριστή Ντιέγκο...
Η πρώτη συγκέντρωση της ομάδας μας για τη νέα αγωνιστική περίοδο πραγματοποιήθηκε το απόγευμα...
Cookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Τα καθιερωμένα pre game πάρτι θα διεξαχθούν απόψε(13/4) στους συνδέσμους της ομάδας μας ενόψει του κρίσιμου αγώνα με την ΑΕΛ αύριο. Τόσο στον κεντρικό, όσο και στα «Δυτικά προάστια» το καθιερωμένο φαγοπότι με συνθήματα, πυρσούς και ατμόσφαιρα Δυικής θα λάβει χώρα.
Ήδη στο σύνδεσμο μας στα «Δυτικά προάστια» οι ετοιμασίες ξεκίνησαν με τον καθιερωμένο οβελία να γυρίζει, κεφαλάκια να ψήνονται για το καθιερωμένο γλέντι. Πλέον η ομάδα μας βρίσκεται σε κρίσιμο σημείο μέσα και στους δύο στόχους και η αδρεναλίνη ανεβαίνει!
ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΡΥΛΟΣ ΟΥΛΛΑ!!!
Recommended for you