Ας τα γιορτάσει με γκολ και νίκη!
By
Posted on
![](https://apollon365.news/wp-content/uploads/2018/03/alan.png)
Πραγματοποιήθηκε πριν λίγο η κλήρωση του Πρωταθλήματος για την νέα σεζόν 2024-25. Η ομάδα...
Ο Απόλλωνας παρουσιάζει τον νέο προπονητή της ομάδας, τον Αντριάν Γκούλα, στην αίθουσα συνεντεύξεων...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την καταρχήν συμφωνία με τον ποδοσφαιριστή Ντιέγκο...
Η πρώτη συγκέντρωση της ομάδας μας για τη νέα αγωνιστική περίοδο πραγματοποιήθηκε το απόγευμα...
Cookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Τα γενέθλια του έχει σήμερα(3/3) ο Βραζιλιάνος ποδοσφαιριστής της ομάδας μας Άλαν Ροντρίγκες ντε Σόουζα και του ευχόμαστε χρόνια πολλά με υγεία και να τα γιορτάσει με γκολ και νίκη στον σημερινό αγώνα κόντρα στην ΑΕΛ!
Ο Πρόεδρος και τα Μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου, ο Γενικός Διευθυντής, τα μέλη της προπονητικής ομάδας, οι ποδοσφαιριστές και όλο το προσωπικό της Εταιρείας Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, εύχονται στο μέσο της ομάδας μας Allan Rodrigues de Souza, χρόνια πολλά για τα 21α του γενέθλια (03.03.1997).
Γραφείο Τύπου
Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ
Recommended for you