Κίνητρο η 2η θέση αφού…
By
Posted on
![](https://apollon365.news/wp-content/uploads/2017/05/det_mar_8066.jpg)
Πραγματοποιήθηκε πριν λίγο η κλήρωση του Πρωταθλήματος για την νέα σεζόν 2024-25. Η ομάδα...
Ο Απόλλωνας παρουσιάζει τον νέο προπονητή της ομάδας, τον Αντριάν Γκούλα, στην αίθουσα συνεντεύξεων...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την καταρχήν συμφωνία με τον ποδοσφαιριστή Ντιέγκο...
Η πρώτη συγκέντρωση της ομάδας μας για τη νέα αγωνιστική περίοδο πραγματοποιήθηκε το απόγευμα...
Cookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Μετά τα όσα τραγελαφικά παρακολουθήσαμε χθες(13/5) στο αιώνιο ντέρμπι της Λευκωσίας το μόνο κίνητρο που απομένει για την ομάδα μας στο πρωτάθλημα είναι η κατάκτηση της 2ης θέσης που οδηγεί σε δύο εβδομάδων ξεκούρασης περισσότερο αλλά και η αξιοπρέπεια της ιδέας του Απόλλωνας μας. «Υπό των φόβο των Ιουδαίων» κάποιοι και αφού έτρεμαν στην πελατειακή σχέση που αναπτύχθηκε με τους πρωταθλητές «καθάρισαν» το έργο πριν το φινάλε!
Απομένουν δύο αγωνιστικές με το τεχνικό επιτελείο της ομάδας μας να προσπαθεί να διαχειριστεί αυτά τα παιχνίδια και η ομάδα να παρουσιαστεί όσο το δυνατό καλύτερα στον τελικό της 24ης Μαΐου. Σήμερα(14/5) με την Ανόρθωση στις 18:00 με πολλές απουσίες θα προσπαθήσουμε να πάρουμε τη νίκη για να περάσουμε στη δεύτερη θέση, αφού η πρώτη το πιο πιθανόν να ήταν δοσμένη από την έναρξη του πρωταθλήματος.
Recommended for you