Ήττα και αποκλεισμός για τους U21!(Φωτορεπορτάζ)

Δεν τα κατάφερε η ομάδα των U21 να περάσει στην επόμενη φάση του Κυπέλλου αφού έχασε σήμερα(5/4) από τον Ολυμπιακό 5-3 στην παράταση και αποκλείστηκε. Η ομάδα μας δεν μπήκε καλά στον αγώνα αλλά ήταν αυτή που έχασε τη μεγάλη ευκαιρία να προηγηθεί αφού έχασε πέναλτι. Ο αντίπαλος προηγήθηκε για να ισοφαρίσουμε με τον Πίττα στις αρχές της επανάληψης. Ακολούθως πιέσαμε να βάλουμε γκολ αλλά σε μια αδράνεια της άμυνας μας δεχθήκαμε το δεύτερο γκολ. Οι ποδοσφαιριστές μας πίεσαν και στις καθυστερήσεις του αγώνα ήρθε η ισοφάριση που μας έστειλε στην παράταση.

Κατά τη διάρκεια του ημιώρου της παράτασης η ομάδα μας δεν έδειξε ότι θέλει την πρόκριση δυστυχώς και δέχθηκε άλλα τρία γκολ, πετυχαίνοντας ένα με δεύτερο πέναλτι για να δεχθεί την ήττα με 5-3 και να αποκλειστεί από την επόμενη φάση του Κυπέλλου Νέων!