Νίκη με ανατροπή και συνεχίζουν στην κορυφή οι U21!

Μεγάλο παιχνίδι και νίκη με ανατροπή κόντρα στην Ανόρθωση εκτός έδρας έκανε σήμερα(2/4) η Εφηβική μας ομάδα που κατάφερε να γυρίσει το παιχνίδι ενώ έχανε με δυο γκολ και να κερδίσει 3-2. Η ομάδα μας βρέθηκε πίσω στο σκορ από το ημίχρονο με 1-0 για να δεχθεί με την έναρξη της επανάληψης και δεύτερο γκολ.

Από κει και πέρα οι ποδοσφαιριστές μας βρήκαν τα ψυχικά αποθέματα και με δύο γκολ του Συλβέστρου, το ένα με πέναλτι και το άλλο με απευθείας φάουλ κατάφεραν να φέρουν το παιχνίδι στα ίσα. Αξίζει να αναφέρουμε ότι στο 2-1 η ομάδας μας έχασε και πέναλτι. Το τρίτο γκολ που έδωσε τη νίκη για την ομάδα μας πέτυχε ο Αντωνιάδης και πλέον συνεχίζουμε στην κορυφή της βαθμολογίας.

Επόμενη αγωνιστική υποχρέωση την Τετάρτη(5/4) με τον Ολυμπιακό για το Κύπελλο εντός έδρας. Την επανεμφάνιση του στους αγωνιστικούς χώρους έκανε σήμερα ο Πέτρος Ψύχας που επανήλθε μετά από πολύμηνη απουσία λόγω τραυματισμού!

Το γήπεδο που αγωνιστήκαμε σήμερα μόνο για ποδόσφαιρο δεν ήταν, κάτι που μπορείτε να διακρίνεται και από τη φωτογραφία!