Κάντε «κυανόλευκη» και την Ανατολική!
By
Posted on
![](https://apollon365.news/wp-content/uploads/2017/01/NIC_7507.jpg)
Πραγματοποιήθηκε πριν λίγο η κλήρωση του Πρωταθλήματος για την νέα σεζόν 2024-25. Η ομάδα...
Ο Απόλλωνας παρουσιάζει τον νέο προπονητή της ομάδας, τον Αντριάν Γκούλα, στην αίθουσα συνεντεύξεων...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την καταρχήν συμφωνία με τον ποδοσφαιριστή Ντιέγκο...
Η πρώτη συγκέντρωση της ομάδας μας για τη νέα αγωνιστική περίοδο πραγματοποιήθηκε το απόγευμα...
Cookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Τι κι αν ο αθλητικός δικαστής μας τιμώρησε μέρος της Δυτικής κερκίδας στον αγώνα με τον Ερμή την Κυριακή(25/1), δεν θα μπορέσει να μας στερήσει από το να βρεθούμε στο γήπεδο και να σπρώξουμε τους ποδοσφαιριστές μα στην έκτη συνεχόμενη νίκη.
Η διοίκηση μας ας εφαρμόσει το μέτρο με την γωνία της Ανατολικής για τους φιλοξενούμενους, άλλωστε πόσοι θα είναι και να πάρουμε και την Ανατολική! Αυτοί οι κύριοι που θα έρθουν στο Τσίρειο την Κυριακή πρέπει να καταλάβουν ποια ομάδα είναι του χεριού τους!
Πρέπει να «λιώσουν» στο καμίνι της Θύρας 1 και να καταλάβουν από το πρώτο λεπτό του αγώνα ότι δεν έχουν καμιά υπόθεση!!!
Recommended for you