Από τη σύγχρονη εποχή στην προπολεμική!
By
Posted on
![](https://apollon365.news/wp-content/uploads/2016/11/epoxi.jpg)
Πραγματοποιήθηκε πριν λίγο η κλήρωση του Πρωταθλήματος για την νέα σεζόν 2024-25. Η ομάδα...
Ο Απόλλωνας παρουσιάζει τον νέο προπονητή της ομάδας, τον Αντριάν Γκούλα, στην αίθουσα συνεντεύξεων...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την καταρχήν συμφωνία με τον ποδοσφαιριστή Ντιέγκο...
Η πρώτη συγκέντρωση της ομάδας μας για τη νέα αγωνιστική περίοδο πραγματοποιήθηκε το απόγευμα...
Cookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Ένα νέο υπερσύγχρονο προπονητικό κέντρο εγκαινίασε χθες(25/11) η ομάδα μας, βασικά την επέκταση με νέες εγκαταστάσεις. Τέλειες συνθήκες προπόνησης που συνάδουν με το εκτόπισμα της ομάδας μας, που πρωτοπορεί σ΄αυτό το σημείο.
Όμως κάτι δεν ταιριάζει και αυτό δεν είναι άλλο από τη φυσική μας έδρα που γίνονται οι αγώνες της ομάδας μας! Φανταστείτε τι νιώθουν οι ποδοσφαιριστές μας, όταν από τις υπερσύγχρονες εγκαταστάσεις προπόνησης πάνε να αγωνιστούν στις παμπάλαιες εγκαταστάσεις του Τσιρείου.
Εδώ και χρόνια αυτό το εγχείρημα δεν γίνεται πράξη, γιατί κάποιοι ανέκαθεν κυβερνώντες μόνο τάσσουν και τίποτα άλλο. Είναι κρίμα να δαπανούνται τόσα χρήματα από κάποιους και κάποιοι άλλοι να «σφυρίζουν» αδιάφορα.
Γήπεδο εδώ και τώρα, φτάνει η κοροϊδία…
Recommended for you