Ο «πύργος» της ομάδας!
By
Posted on
Πραγματοποιήθηκε πριν λίγο η κλήρωση του Πρωταθλήματος για την νέα σεζόν 2024-25. Η ομάδα...
Ο Απόλλωνας παρουσιάζει τον νέο προπονητή της ομάδας, τον Αντριάν Γκούλα, στην αίθουσα συνεντεύξεων...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την καταρχήν συμφωνία με τον ποδοσφαιριστή Ντιέγκο...
Η πρώτη συγκέντρωση της ομάδας μας για τη νέα αγωνιστική περίοδο πραγματοποιήθηκε το απόγευμα...
Cookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Ένα καταπηκτικό παιχνίδι έκανε χθες(04/11) ο σέντερ της Καλαθοσφαιρικής μας ομάδας Αμπτουλάγιε Ντόι. Ο Σενεγαλέζος «πύργος» της ομάδας μας, ύψους 2,13 σκέπαζε τα καλάθια και η φυσιογνωμία του δέσποζε τόσο στην δική μας «ρακέτα» όσο και στην αντίπαλη.
Ο Ντόι, μοίρασε απλόχερα αρκετές τάπες (6), κάρφωνε με μανία το αντίπαλό καλάθι, μάζεψε 9 συνολικά ριμπάουντ και είχε 5 στα 5 δίποντα και μία βολή εύσοχη σε γκολ-φάουλ που πήρε. Αν ο Σενεγαλέζος συνεχίσει έτσι και με την βοήθεια των υπολοίπων, αλλά και την προσθήκη ακόμα ενός ξένου τότε η ομάδα μας έχει όλα τα φόντα για να πρωταγωνιστήσει!
Recommended for you