Το τμήμα Κολύμβησης του Απόλλωνα συνεισφέρει στον Αντικαρκινικό!
By
Posted on
![](https://apollon365.news/wp-content/uploads/2016/09/12185365_1512119689099327_6426686328208672664_o.jpg)
Πραγματοποιήθηκε πριν λίγο η κλήρωση του Πρωταθλήματος για την νέα σεζόν 2024-25. Η ομάδα...
Ο Απόλλωνας παρουσιάζει τον νέο προπονητή της ομάδας, τον Αντριάν Γκούλα, στην αίθουσα συνεντεύξεων...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την καταρχήν συμφωνία με τον ποδοσφαιριστή Ντιέγκο...
Η πρώτη συγκέντρωση της ομάδας μας για τη νέα αγωνιστική περίοδο πραγματοποιήθηκε το απόγευμα...
Cookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Μια πολύ αξιέπαινη προσπάθεια καταβάλει το πρόγραμμα «ΑΠΟΛΛΩΝ ΥΓΡΟΣ ΣΤΙΒΟΣ»
Αναλυτικά:
Η κοινωνική υπευθυνότητα αποτελεί ένα πολύ σημαντικό κομμάτι των δραστηριοτήτων μας. Σε κάθε εγγραφή του κοινού στα τμήματα εκμάθησης κολύμβησης, υδατοσφαίρισης και συγχρονισμένης κολύμβησης μας, το πρόγραμμα «ΑΠΟΛΛΩΝ ΥΓΡΟΣ ΣΤΙΒΟΣ» συνεισφέρει άμεσα και ελπίζει στην ευαισθητοποίηση του κοινού για τον Αντικαρκινικός Σύνδεσμος Κύπρου/ The Cyprus Anticancer Society.
Ο Αντικαρκινικός Σύνδεσμος Κύπρου είναι ένας μη κερδοσκοπικός οργανισμός που πολεμά τον καρκίνο και προσφέρει ελπίδα και ανακούφιση στους καρκινοπαθείς και τις οικογένειες τους.