Φέτος να είναι αλλιώς!
By
Posted on
![](https://apollon365.news/wp-content/uploads/2016/09/MAR_6720.jpg)
Πραγματοποιήθηκε πριν λίγο η κλήρωση του Πρωταθλήματος για την νέα σεζόν 2024-25. Η ομάδα...
Ο Απόλλωνας παρουσιάζει τον νέο προπονητή της ομάδας, τον Αντριάν Γκούλα, στην αίθουσα συνεντεύξεων...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την καταρχήν συμφωνία με τον ποδοσφαιριστή Ντιέγκο...
Η πρώτη συγκέντρωση της ομάδας μας για τη νέα αγωνιστική περίοδο πραγματοποιήθηκε το απόγευμα...
Cookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Ευτυχώς δεν θα είναι το Παφιακό στην περσινή τραγική του κατάσταση την ερχόμενη Κυριακή, εκτός αν συμβεί κάτι το συγκλονιστικό. Στο περσινό παιχνίδι που έδωσε η ομάδα μας στο γήπεδο της Πάφου με την ΑΕΠ, δεν υπήρχε γρασίδι αλλά ούτε και η ουσία στο παιχνίδι μας, με αποτέλεσμα η ομάδα μας να απολέσει δύο βαθμούς φέρνοντας λευκή ισοπαλία.
Φέτος ευελπιστούμε ότι όλα θα είναι αλλιώς και οι ποδοσφαιριστές μας θα κάνουν αυτά που πρέπει στο γρασίδι του Παφιακού για να πάρουν τη νίκη κόντρα στην ΑΕΖ. Ο κόσμος θα είναι και πάλι εκεί όπως πέρσι για να σπρώξει την ομάδα!
Recommended for you