«Κυανόλευκα» νιάτα εν δράσει!(video)
By
Posted on
![](https://apollon365.news/wp-content/uploads/2016/08/MAR_0757.jpg)
Πραγματοποιήθηκε πριν λίγο η κλήρωση του Πρωταθλήματος για την νέα σεζόν 2024-25. Η ομάδα...
Ο Απόλλωνας παρουσιάζει τον νέο προπονητή της ομάδας, τον Αντριάν Γκούλα, στην αίθουσα συνεντεύξεων...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την καταρχήν συμφωνία με τον ποδοσφαιριστή Ντιέγκο...
Η πρώτη συγκέντρωση της ομάδας μας για τη νέα αγωνιστική περίοδο πραγματοποιήθηκε το απόγευμα...
Cookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Ο αγώνας μ’ αντίπαλο τον Άρη τελείωσε κι ανήκει στο παρελθόν. Ωστόσο, όποιος είδε την αναμέτρηση αποκόμισε χρήσιμες πληροφορίες που σχετίζονται με την κολύμβηση (βουτιές), με την υποκριτική (ρεσιτάλ στους δήθεν τραυματισμούς) και με την κηπουρική (το βιώσαμε κι αυτό). Όπως και να ‘χει, συγχαρητήρια στον συμπολίτη για το μεγάλο του κατόρθωμα να πάρει ισοπαλία από τον Θρύλο.
Στην κεκλεισμένων των θυρών αναμέτρηση, παρευρέθηκαν ως γνωστόν παιδιά κάτω των 12 ετών συνοδευόμενα από τις μητέρες τους και οι συνταξιούχοι. Οι μικροί από ένα σημείο και μετά, μεταφέρθηκαν στη γνωστή θέση της Θύρας 1 κι έδωσαν βροντερό παρόν δίνοντας μία απίστευτη ώθηση στους ποδοσφαιριστές της ομάδας μας. Πραγματικά, τα μικρά αλάνια δεν σταμάτησαν λεπτό να τραγουδούν, λέγοντας το ένα σύνθημα μετά το άλλο.
Η παρακαταθήκη των οργανωμένων φαίνεται να μην προβληματίζει διόλου τα παιδιά μας, με το μέλλον των «κυανόλευκων τσιμέντων» να κρίνεται ευοίωνο.
Απολαύστε στο οπτικό υλικό που σας παραθέτουμε πιο κάτω, απόσπασμα από τις εκδηλώσεις υποστήριξης των μικρών «φυγάδων»:
Recommended for you