Πάμε Tσίρειο να πανηγυρίσουμε με τις Ladies!
By
Posted on
![](https://apollon365.news/wp-content/uploads/2016/08/20160825_225807.jpg)
Πραγματοποιήθηκε πριν λίγο η κλήρωση του Πρωταθλήματος για την νέα σεζόν 2024-25. Η ομάδα...
Ο Απόλλωνας παρουσιάζει τον νέο προπονητή της ομάδας, τον Αντριάν Γκούλα, στην αίθουσα συνεντεύξεων...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την καταρχήν συμφωνία με τον ποδοσφαιριστή Ντιέγκο...
Η πρώτη συγκέντρωση της ομάδας μας για τη νέα αγωνιστική περίοδο πραγματοποιήθηκε το απόγευμα...
Cookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Τον τρίτο και τελευταίο τους αγώνα δίνουν σήμερα στις 17:15 στο Τσίρειο στάδιο οι Ladies μας κόντρα στον ΠΑΟΚ! Η ομάδα μας έχει ήδη εξασφαλίσει την πρόκριση στους 32΄του Τσάμπιονς Λιγκ και θα προσπαθήσει σήμερα να πάρει την τρίτη νίκη για να ολοκληρώσει ιδανικά το έργο της.
Οι φίλοι της ομάδας μας καλούνται να βρεθούν στο γήπεδο για να χειροκροτήσουν την προσπάθεια των κοριτσιών μας που μας κάνουν κάθε χρόνο περήφανους. Όλοι μαζί λοιπόν πάμε στο Τσίρειο για να πανηγυρίσουμε αυτή την πρόκριση και να χειροκροτήσουμε τα κορίτσια μας!
Recommended for you