Του λείπει ένα του Πέδρο!
By
Posted on
![](https://apollon365.news/wp-content/uploads/2016/08/zoao-pedro.jpg)
Πραγματοποιήθηκε πριν λίγο η κλήρωση του Πρωταθλήματος για την νέα σεζόν 2024-25. Η ομάδα...
Ο Απόλλωνας παρουσιάζει τον νέο προπονητή της ομάδας, τον Αντριάν Γκούλα, στην αίθουσα συνεντεύξεων...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την καταρχήν συμφωνία με τον ποδοσφαιριστή Ντιέγκο...
Η πρώτη συγκέντρωση της ομάδας μας για τη νέα αγωνιστική περίοδο πραγματοποιήθηκε το απόγευμα...
Cookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Στην πρώτη του χρονιά στην ομάδα μας ο Ζοάο Πέδρο κατάφερε να πανηγυρίσει τον τίτλο του Κυπέλλου και στη φετινή σεζόν, ήδη έχει κατακτήσει με την ομάδα μας τον τίτλο του Σούπερ Καπ.
Ο Πορτογάλος που σαν «τρελός» πάλεψε να πάρει την ελευθέρα του από την Μπράγκα και να έρθει στην ομάδα μας, θέλει και το τρόπαιο του πρωταθλήματος!
Λέτε να το κατακτήσει κι αυτό; Τον Μάη θα ξέρουμε αν θα τριτώσει το καλό με τα τρόπαια! Εμείς του το ευχόμαστε ολόψυχα!
Recommended for you