Για να επανέλθει η ηρεμία!
By
Posted on
![](https://apollon365.news/wp-content/uploads/2016/08/IMG_6769.jpg)
Πραγματοποιήθηκε πριν λίγο η κλήρωση του Πρωταθλήματος για την νέα σεζόν 2024-25. Η ομάδα...
Ο Απόλλωνας παρουσιάζει τον νέο προπονητή της ομάδας, τον Αντριάν Γκούλα, στην αίθουσα συνεντεύξεων...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την καταρχήν συμφωνία με τον ποδοσφαιριστή Ντιέγκο...
Η πρώτη συγκέντρωση της ομάδας μας για τη νέα αγωνιστική περίοδο πραγματοποιήθηκε το απόγευμα...
Cookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Να αποδείξει ότι μπορεί για το βήμα παραπάνω, θα προσπαθήσει στον σημερινό (10/8) αγώνα του Σούπερ Καπ η ομάδα μας. Κόντρα στον αντίπαλο που θα αντιπαραταχθούμε για τον φετινό τίτλο, οι ποδοσφαιριστές μας καλούνται να δείξουν αντίδραση μετά τον άδοξο ευρωπαϊκό αποκλεισμό.
Η τεχνική μας ηγεσία έχει καταστρώσει τα πλάνα της, έχει δουλέψει στις αδυναμίες που παρατηρήθηκαν και προσπάθησε να ανεβάσει τη ψυχολογία των ποδοσφαιριστών μας που ήταν στο «ναδίρ» την περασμένη Πέμπτη μετά το τέλος του αγώνα με τη Γκρασχόπερς.
Απομένει λοιπόν αυτοί που θα μπουν στο γήπεδο, να αποδείξουν ότι μπορούν για τον στόχο που έθεσε φέτος η διοίκηση, να πάρουν τον πρώτο τίτλο, να πάρουν ψυχολογία για τη συνέχεια και το κυριότερο να επαναφέρουν την ηρεμία στις τάξεις της ομάδας μας.
Recommended for you