Αναμονή για καλύτερη στάση και συμπεριφορά!
By
Posted on
![](https://apollon365.news/wp-content/uploads/2016/03/det_police.jpg)
Πραγματοποιήθηκε πριν λίγο η κλήρωση του Πρωταθλήματος για την νέα σεζόν 2024-25. Η ομάδα...
Ο Απόλλωνας παρουσιάζει τον νέο προπονητή της ομάδας, τον Αντριάν Γκούλα, στην αίθουσα συνεντεύξεων...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την καταρχήν συμφωνία με τον ποδοσφαιριστή Ντιέγκο...
Η πρώτη συγκέντρωση της ομάδας μας για τη νέα αγωνιστική περίοδο πραγματοποιήθηκε το απόγευμα...
Cookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Πριν τον ευρωπαικό αγώνα με την Γκρασχόπερς την περασμένη Πέμπτη(04/8) αλλά και κατά τη διάρκεια του, πολλές ήταν οι προκλήσεις απο την Αστυνομία αλλά και τους υπεύθυνους του σταδίου προς τους οπαδούς μας και κυρίως στους οργανωμένους.
Η ιστοσελίδα μας δέχθηκε πολλές καταγγελίες και παράπονα, τόσο μεμονωμένα, όσο και από τον εκπρόσωπο Τύπου τν οργανωμένων μας στην διαδικτυακή μας εκμπομπή! Ενώ οι οπαδοί μας είχαν τη στάση που τους ζήτήθηκε από την Αστυνομία, προκλήθηκαν αδικαιολόγητα με αποτέλεσμα να μπουν στην κερκίδα είκοσι λεπτά μετά την έναρξη του αγώνα!
Ελπίζουμε σήμερα η στάση αυτών που είναι υπεύθυνοι για την τάξη και την ασφάλεια να είναι ανθρώπινη και να υπάρξει καλύτερη στάση και συμπεριφορά!
Recommended for you