Τον έχει ανάγκη!
By
Posted on
![](https://apollon365.news/wp-content/uploads/2016/08/saki3952.jpeg)
Πραγματοποιήθηκε πριν λίγο η κλήρωση του Πρωταθλήματος για την νέα σεζόν 2024-25. Η ομάδα...
Ο Απόλλωνας παρουσιάζει τον νέο προπονητή της ομάδας, τον Αντριάν Γκούλα, στην αίθουσα συνεντεύξεων...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον...
Η Εταιρεία Απόλλων Ποδόσφαιρο (Δημόσια) Λτδ, ανακοινώνει την καταρχήν συμφωνία με τον ποδοσφαιριστή Ντιέγκο...
Η πρώτη συγκέντρωση της ομάδας μας για τη νέα αγωνιστική περίοδο πραγματοποιήθηκε το απόγευμα...
Cookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Μετά τον αποκλεισμό από την Ευρώπη, η ομάδα μας δεν έχει άλλη επιλογή από τον κυνηγήσει τον πρώτο τίτλο της χρονιάς που είναι το Σούπερ Καπ. Σαν Κυπελλούχου της περσινής σεζόν θα αντιμετωπίσουμε τον πρωταθλητή ΑΠΟΕΛ, την Τετάρτη (10/8).Πολλοί είναι οι λόγοι που πρέπει να κατακτήσουμε το τρόπαιο. Είναι θέμα ψυχολογίας, είναι ένας αγώνας που η ομάδα μας θα κληθεί να δείξει αν έχει βελτιώσει την αμυντική της λειτουργία και προπαντός για θέμα γοήτρου κόντρα στον κυριότερο αντίπαλο στην φετινή κατάκτηση του τίτλου.
Recommended for you