ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Ισόπαλο και το απογευματινό φιλικό!(Φωτορεπορτάζ)

Στο πρώτο ημίχρονο η ομάδα μας κατάφερε να προηγηθεί πολύ νωρίς στο σκορ μόλις στο 5΄, μετά από εξαιρετικό συνδυασμό Μάγκλιτσα και Γκίε με τελικό αποδέκτη τον Πέδρο που βρήκε στόχο. Σε ολόκληρο το Α΄ ημίχρονο και παρά το πολύ βαρετό αγωνιστικό χώρο από τη συνεχόμενη βροχόπτωση η ομάδα μας ήταν καλύτερη και πιο επικίνδυνη μπροστά από την αντίπαλή εστία.

Στην επανάληψη το παιχνίδι ήταν ισορροπημένο με τους Ισραηλινούς να είναι πιο επικίνδυνοι και να ισοφαρίζουν. Μετά το γκολ των αντιπάλων ο τεχνικός της ομάδας μας προέβηκε σε αλλαγές. Οι ποδοσφαιριστές μας προσπάθησαν να πάρουν τη νίκη αλλά δεν τα κατάφεραν. Χρήσιμα συμπεράσματα για την τεχνική μας ηγεσία. Τελικό αποτέλεσμα 1-1.

H ενδεκάδα της ομάδας μας: Βάλε, Χάμπο, Μάγκλιτσα, Γκίε, Βασιλείου, Στυλιανού, Πέδρο, Ντα Σίλβα, Λεωνιδας Κυριάκου, Πίττας και Βινίσιους.

Αλλαγές: Γουίλερ, Ψυχας, Αλεχάνδρο, Πίεχ, Συλβέστρος.