ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Χατ τρικ και αφιέρωση!(Φωτορεπορτάζ)

Μεγάλη νίκη με 3-2 κόντρα στην ΑΕΛ πέτυχε η ομάδα των ακαδημιών της ομάδας U15 σήμερα (29/5) στο βοηθητικό του Τσιρείου. Οι νεαροί ποδοσφαιριστές μας μπήκαν παθιασμένα στον αγώνα και με δύο πανέμορφα γκολ του Ζαντή πήραν προβάδισμα με 2-0. Η αντίπαλος μας μείωσε σε 2-1 πριν τη λήξη του ημιχρόνου.

Στην επανάληψη και πάλι η ομάδα μας προηγήθηκε με δύο γκολ διαφορά αφού και πάλι ο Ζαντής σημειώνοντας το τρίτο του γκολ έδωσε τη νίκη στην ομάδα μας. Η αντίπαλός ομάδα κατάφερε να μειώσει σε 3-2 και οι ποδοσφαιριστές μας αν ήταν πιο σοβαροί στην τελική προσπάθεια θα πετύχαιναν κι άλλα τέρματα.

Αξίζει να αναφέρουμε ότι ο σκόρερ της ομάδας μας αφιέρωσε και τα τρία γκολ στον πιστό οπαδό των ακαδημιών μας, τον Ανδρέα!