Τι έκαναν οι μικροί

Μια νίκη και μια ήττα ήταν ο απολογισμός των ομάδων U13 και U15, την αγωνιστική που μας πέρασε.

Αναλυτικά:

U13: Για την 11η αγωνιστική του πρωταθλήματος PREMIER, η ομάδα μας νίκησε εντός έδρας την Πάφο με 2-0. Και τα δύο γκολ για την ομάδα μας πέτυχε ο Πατσαλίδης. Η ομάδα μας βρίσκεται στην 7η θέση με 9 βαθμούς.

U15: Για την 11η αγωνιστική του πρωταθλήματος ELITE, η ομάδα μας δεν τα κατάφερε και έχασε εκτός έδρας από την Καρμιώτισσα με 3-2. Η ομάδα μας ξεκίνησε με αλλαγές στη βασική της ενδεκάδα και βρέθηκε να χάνει με 3-0 στο ημίχρονο. Στην επανάληψη μπήκε πολύ δυνατά και κατάφερε να πετύχει δύο γκολ με τον Ζαντή και τον Απί Σλέιμαν και να χάσει πολλές ευκαιρίες για να ισοφαρίσει. Πλέον βρίσκεται στην 8η θέση με 4 βαθμούς.

U17: Έχουν ολοκληρωθεί οι υποχρεώσεις της ομάδας μας.

U21:Έχουν ολοκληρωθεί οι υποχρεώσεις της ομάδας μας.